Elke zondag 10:00
Lijnbaan 5, Aalsmeer
Middagdiensten, zie agenda
Klik op een datum om het betreffende bestand te openen.
Jaargang: 2021  2020  2019  2018  2017  2016  2015  2014  2013  

24 oktober  10 u ds. J. Nutma en 16.30u ds. P.A. van Veelen
17 oktober  10.00 ds. J. Groenleer en 16.30 uur ds. Pim Hogenbirk
10 oktober  10.00 uur ds. M. Bot en 16.30 uur ds. P.A. van Veelen
3 oktober  10.oo uur ds. D. Visser en 16.30 uur ds. P.A. van Veelen
26 september  10u viering HA ds. D. Quant 18.30u. ds. J. Trommel
19 september  10.00 ds. Pim Hogenbirk, doopdienst en 19.00 ds. C. Brouwer
12 september  10.00 uur Elza van Heijst en 16.30 uur ds. S.B. van der Meulen
5 september  10.00 uur Arjen Verburg en 18.30 uur ds. H. Out
29 augustus  10u. ds. D. Viser en 18.30u. br. Jos Terlouw
22 augustus  10.00 ds. S.B. van der Meulen en 18.30 ds. A. Jansen
15 augustus  10.00 uur br. O. Overmars en 18.30 uur ds. E.J. Westerman
8 augustus  10.oo uur ds. C. van Atten en 18.30 uur ds. G.P.M. van der Linden
1 augustus  10.00 ds. G.P.M. v.d. Linden en 18.30 ds. J.M. Mudde
25 juli  10 u. alleen online!: meekijkdienst met NGK: ds. W.H. Louwerse. 18.30u. ds. P.J. den Hertog
18 juli  10.00 uur (doopdienst) en 18.30 uur ds. M. Hogenbirk
11 juli  10.00 uur ds. J. Markus en 18.30 uur ds. P. J. den Hertog
4 juli  10.00 en 18.30 ds. Pim Hogenbirk
27 juni  10u. en 18.30u. Ds. M. Hogenbirk
20 juni  10.00 uur ds. Sj. Maliepaard en 16.30 uur ds. Jaco Weij belijdenis en doopdienst
13 juni  10.00 uur ds. J. Bonhof en 16.30 uur ds. H. van der Ham
6 juni  10u ds. J. Groenleer en 18.30u ds. C.M. van der Klis
30 mei  10.00 kandidaat J.A. de Kok en 16.30 ds. N.C. Smits
23 mei  10.00 uur ds. J. Markus en 16.30 student E.S. van der Heide 1e pinksterdag
16 mei  10.00 uur en 16.30 uur ds. Sj. Maliepaard
13 mei  10.00 ds. Jaco Weij Hemelvaartsdag
9 mei  10u. ds. Sj. Maliepaard en 16.30u. ds. J. Groenleer
2 mei  10.00 uur en 16.30 uur ds. C. van Atten
25 april  10.00 uur dhr. J.A. de Kok en 16.30 uur ds. Jaco Weij
18 april  0 uur ds. G.C. den Hertog en 16.30 uur ds. H. Out
11 april  10.00 dr. A. Jansen bevestiging ambtsdragers en 16.30 kandidaat R. Koelewijn
4 april  9.50 uur br. O. Overmars en 16.30 uur ds. J. van Dijken 1e Paasdag
2 april  19.00 uur ds. Jaco Weij Goede Vrijdag
28 maart  10u ds. J. Bonhof 16.30u. student J. Verschoof
21 maart  10.00 en 16.30 ds. Pim Hogenbirk
14 maart  10u en 16.30u kandidaat A. Veuger
10 maart  19.30 uur ds. J. Groenleer Biddagdienst
7 maart  10.00 ds. J. Markus en 16.30 ds. J.A. v.d. Toorn
28 februari  10.00 uur ds. Johan Trommel en 16.30 uur ds. Jaco Weij
21 februari  10u viering HA ds. C. Brouwer 16.30u. ds. P.A. van Veelen
14 februari  10.00 uur ds. J. Bonhof en 16.30 uur ds. M. de Best
7 februari  10.00 uur ds. J. Weij en 16.30 uur ds. M. van den Veen
31 januari  10.00 uur en 16.30 uur Ds. J. van den Os
24 januari  10.00 uur student J.A. de Kok en 16.30 uur kandidaat P.A. Kok
17 januari  10.00 uur en 16.30 uur ds. M. Hogenbirk
10 januari  10.00 ds. J. Markus en 16.30 ds. N.C. Smits
3 januari  10u. ds. J. Maliepaard 16.30u. ds. A.J. van der Toorn